תחומי התמחות

תחומי התמחות

המשרד מציע שירותי מקיפים בתחום הנדל"ן, ובהם ליווי וייצוג במו"מ, עריכת הסכמים, ייצוג מול הרשויות השונות ועוד. ההתמחויות האחרות של המשרד - מיסוי ומשפט מסחרי – ממקסמות את השירותים הניתנים בתחום הנדל"ן.
המשרד מתמחה בטיפול, ליווי וייצוג לקוחותיו במקרים שבהם יש צורך בקבלת אישורי מס, מסיבות שונות, לפני ביצוע העסקאות או במקביל להן וכן בהסדרי ענפיים מול הרשות.
גילוי מרצון הינו הליך שבו אדם / חברה / גוף פונים לרשות המיסים ומצהירים על כספים שהיו להם, לרבות חשבונות זרים ואשר עד אותו מועד לא היה ידוע לרשות המיסים על קיומם. במסגרת הליך הגילוי מרצון, אם הוא נעשה בצורה מקצועית, מקבל אותו פונה - פטור מהליך פלילי.
משרד עורכי הדין גולדמן ושות' מתמחה במגוון רחב של שירותים משפטיים בתחום דיני המס, כולל מס הכנסה, מס ערך מוסף, מיסוי מקרקעין, מיסוי בינלאומי, מס קניה ומכס. המשרד מתמחה הן בפן האזרחי והן בפן הפלילי של דיני המיסים, לרבות ייעוץ ותכנון מס. במסגרת זו עוסק המשרד בכל הנוגע למיסוי היחיד, החברה, עמותות, שותפויות, מלכ"רים וגופים נוספים.
כחלק מהתמחותו של המשרד, מפיץ המשרד מדי שבוע את מס פקס - העיתון המקצועי לענייני מסים, המופץ לאלפי קוראים בישראל, המבקשים להתעדכן בכל הקורה בתחום המס המשתנה והמתעדן כל הזמן. מטרת העיתון היא להוות מקור עדכני ומהימן של חומר בתחום המס, המתעדכן כל שבוע. העיתון מיועד לעורכי דין, יועצי מס, רו'ח, חשבים, מנהלים, רשויות, שופטים וכדומה, אשר ברצונם להיות מודעים לקורה בתחום המס על היבטיו השונים, הן ככלי מקצועי והן ככלי עזר למהלך העסקים השוטף. העיתון מוכר ומוערך ברוב המשרדים הקשורים לעיסוק בעולם המס.
ייצוג בכל הערכאות והטריבונאלים, במישור האזרחי ובמישור הפלילי. התמחויות המשרד בתחומי מיסוי ומשפט מסחרי יש בהן כדי להקנות יתרון בהליכים, במיוחד כאשר הלקוחות מיוצגים על ידי המשרד החל מהשלבים הראשונים ביותר של התיק. יתרון נוסף של המשרד הינו "סגירת" הפן האזרחי ביחד עם הפלילי תוך מיקסום התמחות המשרד בשני סוגי ההליך ובהשפעה ההדדית בניהם.
התמחות בכל יישומי החוק המחייב חיזוק מבנים בפני רעידות אדמה. המשרד מייצג הן קבלנים ויזמים, והן דיירים, הנדרשים לייצוג מול היזם או הקבלן.
המשרד מציע שירות כתיבת חוות דעת ללקוחותיו, במקרים שבהם יש צורך לתמוך בסוגיה משפטית באמצעות חוות דעת, תוך הגנה על חוות הדעת בערכאות משפטיות ומתן חוות דעת מומחים בתחומים נשוא התמחותם.
המשרד מתמחה בייצוג בעבירות פליליות כלכליות, החל במתן מענה טרם נקיטת הליכים פליליים, טיפול ייצוג וליווי בעבירות בינלאומיות ותיקים מורכבים במיוחד בכל הערכאות השיפוטיות. המשרד נבחר לאחד המשרדים הבולטים בישראל בתחום הצווארון הלבן בדירוג עורכי הדין של BDICODE
המשרד מתמחה בליווי עסקות, בישראל ובחו"ל, ניהול וייצוג במשא ומתן, טיפול בהסכמים שונים הדרושים בעסקות כלכליות גדולות ועוד.
התמחות המשרד כוללת את כל ההיבטים של חוק איסור הלבנת הון, החל בהוראות החוק, דרך ההליכים השונים מול הרשויות, לרבות הרשות לאיסור הלבנת הון, ליווי נותני שיותי מטבע, עבודה מול רשם נותני שירותי מטבע במשרד האוצר. בנוסף טיפול , ייצוג וליווי של תיקים מורכבים וגדולים, בין התיקים הגדולים והמורכבים שנוהלו במדינת ישראל מאז חקיקתו של החוק. חברי המשרד חברים בוועדת שוק ההון ואיסור הלבנת הון של לשכת עורכי הדין בישראל. מתוקף היותם חברי הוועדה הינם מעורבים בהליכי חקיקה ובהליכים מול נציגי הרשות לאישור הלבנת הון וגופים גדולים כגון בנקים, חברות ביטוח וכו'. המשרד נבחר לאחד המשרדים הבולטים בישראל בתחום הצווארון הלבן בדירוג עורכי הדין של BDICODE.
התמחות המשרד בנושאי מיסוי כוללת דיני מיסים, מס הכנסה, מיסוי מקרקעין, מס ערך מוסף, מיסוי בינלאומי ועוד. במשרד עובדים עורכי דין שהם גם רואי חשבון ויועצי מס בהכשרתם, וחלקם יוצאי רשות המסים. עובדי המשרד חברים בוועדות מיסוי שונות של לשכת עורכי הדין. המשרד נבחר לאחד המשרדים הבולטים בישראל בתחום המיסים בדירוג עורכי הדין של BDICODE .